تبلیغات
E.S.S
 
    


  • قالب سبز
  • قالب سبز
  • قالب سبز

  تبلیغات شما در این محل


درباره وبلاگ

دریافت همین آهنگ

قالب وبلاگ

موضوعات

آرشیو مطالب

نویسندگان

آمار وبلاگ
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

پیغام مدیر
به وبلاگ E.S.S خوش آمدید ...
قالب این وبلاگ با به روزترین امكانات توسط جدیترین مرجع قالب ، قالب سبز ساخته شده .
امید است از وبلاگ من حداكثر استفاده را برید .
با تشكر مدیر : E.S.S
ترس ناک ترین شکنجه های قرون وسطی
+18
این مطلب جز
عجیب ترین اطلاعات 
از 
قرون وسطی
است.
واقعا عجیبه

10 عدد از ترسناک‌ترین شکنجه‌های قرون وسطی!! +عکس (+18)

قرون وسطی, ترسناک‌ ترین شکنجه‌های قرون وسطی

دوران قرون وسطی یکی از ظالمانه ترین مقاطع در تاریخ بشر بشمار می‌آید؛ دورانی که با خلاقیّت در شکنجه و ابزار شکنجه شناخته می‌شود. در اینجا 10 تا از ترسناک ترین ابزار شکنجه را که در طول این دوران ساخته شده اند، معرفی می‌کنیم.
10.  گاو برنجی

قربانی را درون گاوی برنجی قرار داده و می‌بستند؛ سپس آتشی زیر آن روشن می‌کردند. آنقدر این ظرف فلزی را گرم می‌کردند تا به رنگ زرد گرم در آید. این امر باعث می‌شد تا قربانی پخته و جان خود را از دست دهد.

 قرون وسطی, ترسناک‌ ترین شکنجه‌های قرون وسطی

 

 9.  پرچه اسپانیایی
وسیله ای بسیار ساده است که برای جدا کردن پوست قربانی از بدنش مورد استفاده قرار می‌گرفت. با توجه به شکل آن، هیچ ماهیچه یا استخوانی  از پاره شدن در امان نمی‌ماند.قربانی را برهنه می‌کردند، و او را می‌بستند تا کاملا بی دفاع شود. سپس شکنجه گر ها، عمل ناقص کردن قربانی را آغاز می‌کردند (گاهی در معرض دید عموم). کار خود را معمولا از پاها شروع کرده و به آهستگی به سمت پشت، سینه، گردن و در نهایت صورت می‌رسیدند.

 قرون وسطی, ترسناک‌ ترین شکنجه‌های قرون وسطی

8.  صندلی اسپانیایی
برای شکنجه، صندلی های مختلفی وجود دارد. تمامی‌ آنها در یک زمینه مشترک هستند: وجود میخ هایی که پشت، زیر دست، زیر پا، و نشیمن گاه، را می‌پوشاند. تعداد میخ ها در یکی از صندلی ها، بین 500 تا 1500 عدد در متغییر بود. برای آنکه قربانی نتواند حرکت کند، مچ های او را به صندلی می‌بستند؛ در یکی از مدل ها، دو وزنه را به بازوها وصل می‌کردند تا با پایین کشیدن دست ها، میخ ها در بدن قربانی فرو رود و درد او را بیشتر نماید. در برخی از مدل ها، دو سوراخ در زیر صندلی ایجاد می‌کردند تا شکنجه گر اگر احساس می‌کرد که قربانی هوشیار است، با استفاده از زغال، بدن او را شدیدا بسوزاند.
 قرون وسطی, ترسناک‌ ترین شکنجه‌های قرون وسطی

  7.  له کننده سر
این وسیله، به طور گسترده در دوران قرون وسطی مورد استفاده قرار گرفته است، بخصوص در دوران تفتیش عقاید. چانه را بر روی نوار پایینی و سر را در زیر درپوش فوقانی قرار می‌دادند. شکنجه گر به آهستگی پیچ را می‌چرخاند تا نوار پایینی و درپوش به یکدیگر نزدیک شوند. این امر به آسانی موجب له شدن سر می‌شد. ابتدا دندان ها درون فک خرد می‌شد؛ سپس قربانی به آرامی‌ و دردی وحشتناک، جان خود را از دست می‌داد. البتّه پیش از آن، چشمهایش در حدقه فشرده و له می‌شد.
 قرون وسطی, ترسناک‌ ترین شکنجه‌های قرون وسطی

  6.  گلابی غمگین
وسیله ای گلابی شکل که درون مهبل یا مقعد قربانی قرار داده می‌شود؛ مهبل برای زنان، مقعد برای همجنسگرایان، و دهان برای دورغگویان و کفرگویان. این وسیله شامل چهار برگ است که به آرامی‌ از یکدیگر جدا می‌شوند؛ همان طور که شکنجه گر پیچ بالای وسیله را می‌چرخاند. این به تصمیم شکنجه گر بستگی دارد تا تنها پوست را پاره نماید یا گلابی را به حداکثر اندازه خویش برساند و قربانی را ناقص نماید.
 قرون وسطی, ترسناک‌ ترین شکنجه‌های قرون وسطی

 5.  راک (نوعی وسیله شکنجه که از چند سیخ یا میله نوک تیز تشکیل شده است)
راک وسیله ای است که برای جابه جا کردن هر یک از مفاصل بدن قربانی طراحی شده است. طناب هایی را به مچ دست و قوزک های پای قربانی وصل می‌کنند و سپس بدن قربانی را در جهت های مخالف می‌کشند؛ این کار با چرخش غلطک هایی انجام می‌گیرد که در چهار سوی وسیله قرار دارند. اگر از من سوال کنید، می‌گویم روش مناسبی برای تسکین کمردرد است. البتّه، درد ناشی از این جابه جایی های متعدد خود داستانی دیگر است.

 قرون وسطی, ترسناک‌ ترین شکنجه‌های قرون وسطی

 4.  لوله تمساح
قربانی در داخل لوله ای قرار داده می‌شد که به اندازه کافی برای ورود فرد کافی بود. لوله، که میخ هایی نوک تیز به شکل دندان های تمساح داشت. و به آرامی‌ فشرده می‌شد تا قربانی را بی حرکت نماید. شکنجه گر تنها می‌توانست صورت و پاهای قربانی را ببیند. با کمک کربن و آتش موجود زیر لوله، شکنجه گر به تدریج لوله را گرم می‌کرد تا قربانی یا اعتراف نماید و یا جان خود را از دست دهد.

 قرون وسطی, ترسناک‌ ترین شکنجه‌های قرون وسطی

3.  گهواره یهودا
گهواره یهودا، یکی از وحشتناک ترین شکنجه های دوران قرون وسطی محسوب می‌شد؛ قربانی را بر روی صندلی به شکل هِرم قرار می‌دادند پاهای قربانی را به یکدیگر می‌بستند، طوری که با حرکت یک پا، پای دیگر نیز مجبور به حرکت می‌شد- و این رنج وارده را افزایش می‌داد. انتهای مثلثی شکل گهواره یهودا را در مقعد یا مهبل قربانی قرار می‌دادند. این شکنجه می‌توانست ادامه یابد، از چند ساعت تا چند روز.
 قرون وسطی, ترسناک‌ ترین شکنجه‌های قرون وسطی

  2. الاغ اسپانیایی
وسیله ای که از یک صفحه برش اصلی با تیغه ای است که در بالای آن می‌باشد و به دو میله متصل شده است؛ قربانی را برهنه کرده و با پاهایی باز از هم بر روی صفحه قرار می‌دهند، گویی فرد سوار بر الاغ است. و تعداد زیادی وزنه به پاهای او وصل می‌کردند. رنج قربانی را می‌توانستند با وزنه های سبک یا سنگین تر تنظیم نمایند.
 قرون وسطی, ترسناک‌ ترین شکنجه‌های قرون وسطی

  1.  سلاخی
در یک مدل از شکنجه از نوع سلاخی، بازوهای قربانی را به یک قطب در بالای سرش می‌بستند و در همین حال پاهای او از زیر می‌بستند. سپس بدن او را کاملا برهنه می‌کردند و شکنجه گر، با کمک یک چاقوی کوچک، پوست قربانی را به آرامی‌ از بدنش کنده و جدا می‌کرد. در اغلب موارد، شکنجه گر پوست صورت را در ابتدا می‌کَند، و به آرامی‌کار خود را ادامه می‌داد تا به پاهای قربانی می‌رسید. بیشتر قربانیان پیش از آنکه شکنجه گر حتّی به کمر آنها برسد، جان خود را از دست می‌دادند.
 قرون وسطی, ترسناک‌ ترین شکنجه‌های قرون وسطی

  منبع:سیمرغطبقه بندی:
     نویسنده : امیر حسین و مسعود ...               07:11 ب.ظ - شنبه 1 تیر 1392       بازدید :        نظرات       


  مطالب گذشته
ورژن جدید و بسیار زیبای آهنگ بنیامین بهادری به نام آشوب آهنگ جدید و بسیار زیبای رضا صادقی به نام فقط عشق آهنگ جدید و بسیار زیبای رضا شیری به همراهی علی جوکار به نام دلم تنگه ورژن جدید و بسیار زیبای آهنگ سیروان خسروی به نام بارون پاییزی que Iglesias feat. Marco Antonio Solís – El Perdedor آهنگ جدید و بسیار زیبای Enrique Iglesias به همراهی Marco Antonio Solís به نام El Perdedor با کیفیت iTunes ورژن جدید و فوق العاده زیبای آهنگ علی لهراسبی به نام عبور شیشه ای دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبای پویا بیاتی به نام جبران آهنگ جدید و بسیار زیبای مسعود سعیدی به همراهی ناصر زینعلی به نام جدائی آهنگ جدید و بسیار زیبای مهدی احمدوند به نام عاشق شدم آلبوم جدید و بسیار زیبای بابک جهانبخش به نام اکسیژن آلبوم جدید و فوق العاده زیبای مازیار فلاحی به نام لعنت به من آلبوم جدید و بسیار زیبای گروه سون به نام دوست دارم آهنگ جدید و بسیار زیبای محمد علیزاده و حامد کولی وند به نام اوج احساس آهنگ جدید و بسیار زیبای علی لهراسبی به نام این روزا موزیک ویدیو جدید و بسیار زیبای گروه سون به نام یه راهی پیش روم بزار موزیک ویدیو جدید و بسیار زیبای گروه سون به نام نرو خواهش میکنم آهنگ جدید و بسیار زیبای علیرضا روزگار به نام خونه تاریک آهنگ جدید و بسیار زیبای مهدی احمدوند به نام روزای دور از تو آهنگ جدید و بسیار زیبای رضا صادقی به نام مبتلا موزیک ویدیو جدید و بسیار زیبای ندیم به نام چجوری موزیک ویدیو جدید و بسیار زیبای یاسر محمودی و پویان به نام نفرین به تو دانلود آهنگ فریدون آسرایی به نام میسوزم آتیشم دانلود آهنگ جدید و زیبای سهیل جامی با نام جبران آلبوم سفارشی با صدای خوانندگان معروف پدر عشق بسوزه که من رو به این روز انداخت فرمول عشق کشف شد!!!!!!! عکس های خبری روز ساعت های مچی یک میلیارد تومانی در تهران! کشف موجود عجیب و غریب در پارس جنوبی +تصاویر آهنگ جدید و بسیار زیبای رضا صادقی به نام درد عشق


لینک های روزانه

نظر سنجی
به نظرتون در این وبلاگ آهنگ های خارجی گذاشته بشه؟؟؟؟؟؟؟؟
امكانات وبلاگ